Wydanie
specjalne

Grafinet Journal

ukazuje się od 1998 r.

Wtorek, 25 czerwca 2024

egzemplarz promocyjny nr 404

Technologia Fraxel

Technologia Fraxel

Przed laserem Fraxel standardem na rynku dermatologii estetycznej w kontekście odwracania efektów starzenia się skóry były zabiegi laserem CO2, » dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna jest dziedziną medyczną zajmującą się poprawianiem kondycji zdrowej skóry. Składają się na nią porady odnośnie »

Dentysta Warszawa

AnAm jest prywatną kliniką stomatologiczną w Warszawie oferującą kompleksowe usługi z wielu dziedzin stomatologii zarówno leczniczej jak i estetycznej. Wiedza i doświadczenie naszych lekarzy, pielęgniarek i techników pozwala na kompleksowe leczenie pacjentów. Jeśli zatem poszukujesz dentysty w Warszawie - klinika stomatologiczna AnAm jest idealnym rozwiązaniem.

Specjalne miejsce w naszej klinice zajmują dzieci - specjaliście w dziedzienie stomatologii dziecięcej (pedodonci) mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci w różnym wieku. Pierwsza wizyta jest wizytą budującą zaufanie, w której lekarz stara się poznać dziecko i jego nawyki higieniczne oraz żywieniowe, jednocześnie tworząc ciepłą atmosferę dla dziecka w której może ono czuć sie swobobnie i nie obawiać się kolejnych wypraw do kliniki.